Nacházíte se: Stipendijní program

Stipendijní program

Stipendijní program

Firma Hettich v rámci stipendijního programu dlouhodobě podporuje šikovné a cílevědomé studenty technických oborů středních i vysokých škol. Díky stipendijnímu programu mají studenti příležitost prohloubit si znalosti ze školy v prostředí reálného provozu pod vedením skutečných profíků.

Do stipendijního programu se mohou přihlásit studenti již od druhého ročníku střední školy, a pokud chtějí, mají šanci pokračovat jako naši stipendisté i na vysoké škole. Kromě možnosti vykonávat u nás praxi nabízíme také jistou letní brigádu, workshopy a školení, návštěvy v našich sesterských společnostech v Německu a spoustu dalšího.

K tomu všemu nabízíme prospěchové stipendium ve výši až 4 000 Kč měsíčně a po úspěšném absolvování studia také pracovní místo odpovídající studentově kvalifikaci.

Studentům vysoké školy navíc rádi pomůžeme při psaní bakalářské nebo diplomové práce. Vedle nabídky témat ke zpracování rádi přispějeme praktickými zkušenostmi z oboru nebo nabídneme prostor k výzkumu. Je to skvělá příležitost učit se jeden od druhého.

Klikněte na fotku pro spuštění videa.