Nacházíte se: Benefity

Benefity

Sleva na produkty Hettich

Jako náš zaměstnanec máte možnost využít 15% slevu na výrobky Hettich u našeho dealera Kili ve Žďáře nad Sázavou. Pro získání slevy stačí na pokladně ukázat zaměstnaneckou kartičku.

Adresu a otevírací dobu prodejny najdete zde.

Bistro

Jestli vás nebaví nosit si každý den krabičky s vlastním obědem, bude se vám u nás líbit. Naše bistro najdete přímo na jedné z našich hal, takže se v zimě obejdete bez kabátu. Otevřeno máme téměř celý den, takže snídaně, oběd ani večeře nejsou problém. K obědu můžete vybírat z 6 jídel vč. salátu, bezmasého jídla a minutky. K tomu můžete přikoupit něco ze široké nabídky doplňkového prodeje a v létě si můžete oběd nebo večeři vychutnat na čerstvém vzduchu pod slunečníkem. Navíc 55 % z ceny oběda nebo večeře zaplatíme ve váš pracovní den za vás.

Roční finanční bonus

Protože chceme motivovat a ocenit všechny, kteří svoje pracovní nasazení ukazují celý rok, mají naši zaměstnanci možnost získat roční finanční bonus, který vyplácíme pololetně. Výše ročního bonusu závisí pouze na vlastní docházce každého zaměstnance v daném pololetí.

Příspěvek na dopravu

Bydlíte od nás daleko? Nezoufejte. Za každý kilometr, který do práce ujedete, vám dáme 3 Kč do výplaty. Pokud tedy dojíždíte z Nížkova (14 km dle autobusového jízdního řádu), máte za každý odpracovaný den nárok na příspěvek 42 Kč. Při 20denním pracovním měsíci tak na výplatní pásce najdete krásný příspěvek 840 Kč.

Příspěvek na penzijní připojištění

Možná se říkáte, že do důchodu daleko. Určitě ale není na škodu na něj myslet už teď. Proto všem zaměstnancům, kteří o to mají zájem, nabízíme příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření. Výše příspěvku závisí na tom, jak dlouho v Hettichu pracujete. Už po prvním roce pracovního poměru máte nárok na příspěvek 2 % z hrubé mzdy, nejvyšší možný příspěvek je 5 %.

Podpora vzdělávání

Jsme rádi, když mají naši zaměstnanci chuť se dál vzdělávat, prohlubovat svoje znalosti nebo se učit něco nového. Proto u nás funguje systém celoživotního vzdělávání, který podporuje nejen finančně všechny, kteří se rozhodli ve svém volném čase začít studovat. Pokud se do programu přihlásíte, můžeme vás podpořit například příspěvkem na dopravu do školy, na skripta a učebnice nebo třeba úpravou pracovní doby.

Vedle programu celoživotního vzdělávání nabízíme také širokou nabídku nadstandardních (i online) školení v rámci skupiny Hettich nebo skrze externí školitele.

K tomu všemu se mohou jazykové vybavení zaměstnanci přihlásit na různě dlouhé profesní stáže v našich sesterských společnostech po celém světě a nabýt tak zkušenosti z fungování oddělení v jiné pobočce. Pro ty ještě odhodlanější nabízíme dvouletý interní program Inter|Action, díky kterému mohou účastníci rozšířit svoji profesní sr v rámci skupiny, zdokonalit si angličtinu, naučit se základům projektového řízení a také navštívit různé pobočky Hettich i naše zákazníky.

Pracovní a životní jubilea, narození dítěte, odchod do důchodu

Každých 5 let trvání pracovního poměru dostávají zaměstnanci HČR jako poděkování za loajalitu a vynaložené pracovní úsilí finanční odměnu, kterou, jak věříme, využíjí k zaslouženému odpočinku a relaxu. Finanční odměnu dostanou také všechny kolegyně a kolegové, kteří dosáhnou významného životního jubilea 50 a 60 let. Dále získají odměnu zaměstnanci HČR při skončení pracovního poměru z důvodu odchodu do starobního důchodu.

A nezapomínáme ani na novopečené rodiče - pro jejich miminka máme nachystaný taktéž dárkový balíček.

Slevy u externích partnerů

Sleva na tankování a další služby u společnosti ZDAR

Naši zaměstnanci mohou využít zvýhodněné tankování PHM na vybraných stanicích ZDAR ve Žďáře nad Sázavou (Jihlavská, Novoměstská), ve Velkém Meziříčí a v Bystřici nad Pernštejnem.

V rámci benefitu je možné využít 10% slevu v pneuservisu, lakovně a autoservisu ve Žďáře nad Sázavou a slevy v dceřiných společnostech Autoškola Vysočina s.r.o. a ForLiving s.r.o.

Zaměstnanecký program u firmy ŠKODA AUTO a. s.

Zaměstnanci HČR mohou využít Zaměstnanecký program a odebrat v rámci autorizované distribuční sítě ŠKODA jedno nové vozidlo značky Škoda za 12 kalendářních měsíců za zvýhodněných cenových podmínek.

Sleva u operátora O2

Pokud pracujete v HČR déle jak 12 měsíců, máte možnost využít program O2 Family, který nabízí výhodnější volání a další telefonní služby společnosti O2.

Zvýhodněné produkty u Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí zaměstnancům Hettich ČR širokou paletu zvýhodněných finančních produktů, mezi nimi např. slevy na úvěry a pojištění, slevy ze vstupního poplatku u vybraných fondů Raiffeisen nebo zvýhodněné vedení konta AKTIVNÍ účet.

Sleva na nákup v e-shopu Electrolux

Zaměstnanci firmy Hettich mají nyní možnost získat na e-shopu Electrolux slevu ve výši až 35 % z doporučované ceny na spotřebiče a příslušenství.

Sleva na nákup v e-shopu Datart – VIP Program

Naši zaměstnanci mohou získat na e-shopu Datart nebo v kamenných prodejnách Datart v rámci VIP Programu slevu až ve výši 30 %, přičemž nejvyšší slevy jsou poskytovány na velkou domácí bílou techniku, televizory a malé domácí spotřebiče.

Chytré vytápění Siemens Connected Home

Zaměstnanci HČR mají nově možnost nakoupit za výrazně zvýhodněnou cenu v obchodech Koupelny Ptáček v pobočce Žďár nad Sázavou komponenty k chytré regulaci radiátorů.

Program podpory zdraví zaměstnanců

V rámci podpory fyzického i duševního zdraví svých zaměstnanců podporuje Hettich ČR nejrůznější aktivity. Vedle dnů zdraví, zimního bruslení a dalších, nabízíme v rámci zaměstnaneckých benefitů vstup zdarma do žďárského Relaxačního centra, kde mohou zaměstnanci využívat bazén, saunu nebo solnou jeskyni. U vstupu do Relaxačního centra se stačí prokázat zaměstnaneckou kartou.

A protože chceme kromě podpory zdraví podpořit také bezemisní dopravu do práce, instalovali jsme pro všechny, kteří jezdí nebo budou jezdit do práce na elektrokolech a elektrokoloběžkách, nový nabíjecí stojan.